Po wielu bojach w końcu światło dzienne ujrzała moja nowa produkcja ;) Za wiele materiału nie nagraliśmy, ale kilka ujęć można obejrzeć, w tym mokry zjazd z Hochtoru.
Przejażdżka po pracy z Darkiem i Piotrkiem. Zarządziłem dzisiaj wytrzymałość na płaskim ;) Wiatr dawał o sobie znać, ale przyjemnie się jechało. Na kole kompletny luz, na zmianie jazda na progu. Piotrek dawał najmocniejsze zmiany, a ja jechałem na swojego maksa. Na każdej zmianie starałem się utrzymywać 89-90%. Samopoczucie było dzisiaj na piątkę, organizm super reagował. Bez problemu wskakiwał na wysokie obroty i tak samo szybko na kole odpoczywał. Całość przejechana bez kryzysów i równo. Na koniec 6km rozjazdu.
Piotrek wyciągnął mnie na jazdę, był jeszcze Artur i Arek. Tempo na starcie było dosyć mocne, na kole jechałem na 85-90% i przed Skarszynem puściłem. Okazało się że dyspozycja dzisiaj była fatalna. Potem po odpoczynku próbowałem wbić się na 80% i pojechać coś mocniej, ale się nie dało. Ostatecznie toczyłem się na Skotniki i Głuchów. Jedyny sposób na podbicie tętna to było stawanie na pedały, a jak przestawałem pedałować puls spadał nawet do 70bpm :D
Po zawodach w których nie startowałem ;) Niestety pomysł pojawił się dość późno i miałem inne plany przez co musiałem szybko zawracać do domu. Stawił się Artur, Marcin, Piotrek, Krzysiek i Paweł (G0re).
W drodze z pracy spotkałem Marcina jadącego na Wzgórza, zaproponowałem żeby dołączył, ale musiałbym na nas trochę poczekać więc pojechał sam. Ostatecznie ruszyliśmy w składzie z Darkiem, Arkiem, Krzyśkiem J i Jarkiem F. Miał być jeszcze Piotrek, ale znalazł sobie wymówkę ;P Dwie rundy na Januszkowice, kilka zaciągów, a w większości ćwiczenia techniki jazdy, trochę wiało więc wachlarze z ochranianiem ostatniej pozycji oraz podwójne wachlarze, Jarek nami dyrygował, fajna zabawa była :)
Jeżdżę od lipca 2007. Najczęściej można mnie spotkać w okolicach Wrocławia. Poza szosą dojeżdżam trekingiem do pracy. Trochę informacji:
największy dystans w grupie - 461,7km @ 31,66km/h (nad Bałtyk z Krzyśkiem "chris90accent")
największy dystans w pojedynkę - 260km @ 31.40km/h
największa prędkość - 84,1km/h - gdzieś w Alpach
największa średnia na odcinku 100km - 39.59km/h (Amber Road)
największa średnia na krótkim dystansie - 41.12km @ 40.08km/h
największy miesięczny dystans - 2025km
najwyższe zdobyte drogi:
- Passo di Stelvio 2758m
- Col du l'Iseran 2770m
- Cime de la Bonette 2802m
najtrudniejsze zdobyte szczyty:
- Monte Zoncolan
- Hochtor
- L'Alpe d'Huez
zaliczone kraje na rowerze:
- Polska
- Niemcy
- Austria
- Holandia
- Czechy
- Słowacja
- Włochy
- Szwajcaria
- Francja
- Monaco
- Chorwacja
- San Marino