Praca

Środa, 8 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking

Taury Wysokie 2012

Wtorek, 7 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Po wielu bojach w końcu światło dzienne ujrzała moja nowa produkcja ;) Za wiele materiału nie nagraliśmy, ale kilka ujęć można obejrzeć, w tym mokry zjazd z Hochtoru.



A dla przypomnienia jeszcze czerwcowy wypad.

Oleśnica - Jelcz

Poniedziałek, 6 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, >30km/h, kajo
Uczestnicy
Przejażdżka po pracy z Darkiem i Piotrkiem. Zarządziłem dzisiaj wytrzymałość na płaskim ;) Wiatr dawał o sobie znać, ale przyjemnie się jechało. Na kole kompletny luz, na zmianie jazda na progu. Piotrek dawał najmocniejsze zmiany, a ja jechałem na swojego maksa. Na każdej zmianie starałem się utrzymywać 89-90%. Samopoczucie było dzisiaj na piątkę, organizm super reagował. Bez problemu wskakiwał na wysokie obroty i tak samo szybko na kole odpoczywał. Całość przejechana bez kryzysów i równo. Na koniec 6km rozjazdu.

Praca

Poniedziałek, 6 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Udało się znowu przykleić linkę tylnej przerzutki taśmą klejącą do ramy więc mając trochę twardsze przełożenie szybszy dojazd :D

Wzgórza

Środa, 1 maja 2013 · Komentarze(2)
Kategoria <50km, kajo
Piotrek wyciągnął mnie na jazdę, był jeszcze Artur i Arek. Tempo na starcie było dosyć mocne, na kole jechałem na 85-90% i przed Skarszynem puściłem. Okazało się że dyspozycja dzisiaj była fatalna. Potem po odpoczynku próbowałem wbić się na 80% i pojechać coś mocniej, ale się nie dało. Ostatecznie toczyłem się na Skotniki i Głuchów. Jedyny sposób na podbicie tętna to było stawanie na pedały, a jak przestawałem pedałować puls spadał nawet do 70bpm :D

Wspin #30

Wtorek, 30 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Tym razem Fpinka z Darkiem, takie tam żeby forma nie pikowała w dół.

Praca

Poniedziałek, 29 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Miał być trening, ale pojawiły się jakieś problemy i z pracy wyszedłem o 21. Zrezygnowałem z pomysłu treningu z latarkami :)

Rozjazd

Niedziela, 28 kwietnia 2013 · Komentarze(1)
Kategoria <50km, kajo
Po zawodach w których nie startowałem ;) Niestety pomysł pojawił się dość późno i miałem inne plany przez co musiałem szybko zawracać do domu. Stawił się Artur, Marcin, Piotrek, Krzysiek i Paweł (G0re).

Trening Whirlpoolowy

Piątek, 26 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, >30km/h, kajo
W drodze z pracy spotkałem Marcina jadącego na Wzgórza, zaproponowałem żeby dołączył, ale musiałbym na nas trochę poczekać więc pojechał sam. Ostatecznie ruszyliśmy w składzie z Darkiem, Arkiem, Krzyśkiem J i Jarkiem F. Miał być jeszcze Piotrek, ale znalazł sobie wymówkę ;P Dwie rundy na Januszkowice, kilka zaciągów, a w większości ćwiczenia techniki jazdy, trochę wiało więc wachlarze z ochranianiem ostatniej pozycji oraz podwójne wachlarze, Jarek nami dyrygował, fajna zabawa była :)


Praca

Piątek, 26 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Widzę dużo fajnych zmian na BS. Trzeba będzie dostosować szablon :)