Squash #3

Środa, 13 lutego 2013 · Komentarze(0)
Przed wspinem wyskoczyłem zagrać z kolegą z pracy z którym jeszcze nie grałem... dostałem straszny łomot :)

Wspin #12

Poniedziałek, 4 lutego 2013 · Komentarze(0)
Adam z Dawidem zapisali się na Zerwa Cup i łupią punkt na niebieskich trasach.

Wspin #11

Środa, 30 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Trochę łagodniej, chyba poprzednio nadwyrężyłem przedramiona.

Dobry tekst :D

The Guild : Do You Wanna Date My Avatar

Wspin #10

Poniedziałek, 28 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Było ciężko... to chyba wszystko :)

Squash #2

Czwartek, 24 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kolega wrócił do zdrowia więc trochę pograliśmy. Było zdecydowanie intensywnie :)

Wspin #9

Środa, 23 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Z Darkiem na Fpince. Jak się wspina to trzeba też jakoś zejść ... :)