Wspin #8

Poniedziałek, 21 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Po zabawie na kampusie męczą mnie zakwasy :)

Trochę lodowej wspinaczki:

Wspin #6

Poniedziałek, 14 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Rano okazało się, że akumulator mi padł. Nowy, 1.5 roczny, czyżby załatwiły go te krótkie jazdy po mieście? Dojazd komunikacją miejską zajął mi 1h 20m... gdzie autem to 20 minut. Potem zabrałem się z Adamem na Zerwę, później skoczyłem do siostry i pożyczyłem jej auto do końca tygodnia :)

Basen #1

Piątek, 11 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Wczoraj squash nie wypalił bo nie było wolnych kortów, dzisiaj Piotrek zadzwonił i wyskoczyliśmy na basen. Dawno nie byłem, pływało się przyjemnie, a czas umilała zgrabna ratowniczka :D

Wspin #5

Czwartek, 10 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Wróciliśmy na Zerwę i... powiem że mi się nie podobało. Pewnie dlatego, że ciągle po zawodach nie ma wielu tras, bald jest strasznie ciężki a na trawersie brakuje chwytów. Ostatecznie z Adamem na zmianę chodziliśmy po baldzie i trawersie pokazując sobie jakich chwytów możemy użyć, a jakich nie. Fajna zabawa, masa śmiesznych akcji wyszła :)

Praca

Wtorek, 8 stycznia 2013 · Komentarze(2)
Kategoria trekking, praca, miasto
Zniszczył mnie dzisiaj ten dojazd. Jak wyjeżdżałem była piękna pogoda, jak wracałem koszmar. Szosowe oponki + działający tylko przedni hamulec + śnieg, lód i błoto pośniegowe = stresujący powrót. Bałem się rozpędzić to też strasznie przemarzłem. Następna jazda chyba przy suchej nawierzchni i +10 stopniach ;)

Wspin #4

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 · Komentarze(0)
4.5h na Fpince, najpierw blady, potem prowadzenie. Mało ambitnie bo poprowadzone tylko do V+, potem Dawid zawiesił linę na VI+ i na wędce łatwo poszło.

Praca

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 · Komentarze(2)
Kategoria trekking, praca, miasto
Po ostatnich uwagach postanowiłem przejechać się rowerem :) Szkolenie w centrum więc nie musiałem szukać miejsca parkingowego ani płacić za postój. W drodze powrotnej... odkręciła mi się kierownica od mostka, a nie miałem imbusów. Zdecydowanie urozmaiciło mi to jazdę :D

Wspin #3

Niedziela, 6 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Z Dariem poszaleliśmy na Fpince, najpierw baldy, potem lina. Cztery -VI, z tego dwa OSy, rok temu taka forma była dopiero na kwiecień, teraz jest już w styczniu więc będzie się działo :)

Squash #1

Piątek, 4 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Zabrałem Adama, trochę pokaleczyliśmy :D