Squash #2

Wtorek, 20 listopada 2012 · Komentarze(0)
Graliśmy na korcie przy wejściu i akurat przyszedł Rysiek który mnie wypatrzył. Trochę zabawy, trochę techniki, a na koniec meczyk przegrany przeze mnie 3:0...

Praca

Wtorek, 20 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Spokojny przejazd do pracy najkrótszą drogą, po pracy na squasha.

Wspin #49

Poniedziałek, 19 listopada 2012 · Komentarze(0)
Stała ekipa, Darek, Adam, Dawid. Wyszło jakieś 2.5h, na starcie trochę przesadziłem i resztę czasu spędziłem na łatwych ścianach bo łapy nie dawały rady. Adam zaliczył pierwsze prowadzenia w tym sezonie.

Praca

Poniedziałek, 19 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Rano do pracy, potem na ściankę, powrót z Darkiem rowerami.

Praca

Czwartek, 15 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Ziiiimno. Trzeba więcej na głowę ubierać.

Squash #1

Czwartek, 15 listopada 2012 · Komentarze(3)
Kolega, który dużo grał na wysokim poziomie zaprosił mnie do Hasta La Vista. Dostałem buty i jakąś zarąbistą węglową rakietę :) Fantastycznie się grało, kolega tak mi zagrywał, że latałem po całym korcie, a on się ledwo ruszał. Szkoda, że tylko godzina czasu, przyzwyczaiłem się do trochę dłuższych wysiłków.

Wspin #48

Środa, 14 listopada 2012 · Komentarze(0)
Tym razem z Adamem 3h na Eigerze, całkiem fajnie, szczególnie te 15 metrowe wejścia. Na starcie lekko wytrzymałość, a potem lecieliśmy po tych V, V+. Na koniec jedna trasa ze skakaniem bo nie zauważyliśmy chwytów na bocznej ścianie :D

Praca

Wtorek, 13 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
W końcu siadłem i zabrałem się za rowerem... żeby przy próbie centrowania przekonać się, że dwie szprychy strzeliły przy samej piaście i dlatego jest bicie. Cóż, załatałem tylko dętkę i założyłem z powrotem koło. Jak pogoda się popsuje podrzucę Krajkowi.

Wspin #47

Poniedziałek, 12 listopada 2012 · Komentarze(0)
3h, najpierw z Darkiem, potem przyszedł Adam i Dawid. Wytrzymałościówka + kilak ciekawszych wejść, trasy które miesiąc temu sprawiały mi trudności teraz już robione na luzie. Jeszcze pewnie kilka tygodni i zabieramy linę.

Wspin #46

Sobota, 10 listopada 2012 · Komentarze(0)
2h z Darkiem, na początku wytrzymałość potem kilka trudniejszych ścian, jakiś progres jest.. :)