Praca

Piątek, 5 października 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
W pracy dużo roboty, szef chce żeby mój zespół pracował w weekend. Może uda się coś wywalczyć jeszcze :)

Cip007llini, fajne ujęcia ze zjazdu od 3:30:

Praca

Czwartek, 4 października 2012 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Powrót z wiatrem i to jakim. Na obwodnicy śródmiejskiej coś lekko zacząłem dokręcać, ale przy 54km/h pojawił mi się zakręt o 90 stopni, a że jeżdżę tylko z jednym hamulcem zacząłem zwalniać, Gdyby było jeszcze trochę prostki myślę, że 57km/h by pękło ( i przy okazji rekord na trekingu na płaskim :D ). Potem podjazd na wiadukt nad torami, zacząłem się rozpędzać, ale przy 41km/h skończył się ;) Z takim wiatrem w plecy to ja bym w BB wystartował :P

Praca

Środa, 3 października 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Taka pogoda za oknem, a w pracy trzeba siedzieć. Firma powinna sponsorować wolne dni na takie okazje :)

Praca

Poniedziałek, 1 października 2012 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Zimno, trzeba będzie zacząć o 11 do pracy jeździć żeby przyjemniej było :)

Obejrzeć zawody w Żmigrodzie

Niedziela, 30 września 2012 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, kajo
W Żmigrodzie była dzisiaj czasówka parami na dystansie 19.3km. Od nas startowały 3 osoby, ale z różnymi parami i tak Kasia z Arkiem z Whirpoola, Piotrek z Grześkiem oraz Artur z Pawłem (g0re). Ja się wybrałem tam dość późno rowerem. Na trasie wiatr boczny, na końcówce czołowy, orałem sobie dość mocno aż na 8km przed Żmigrodem doszli mnie Sikora, Fafuła i Rasała, to siadłem na koło i tętno od razu na 140bpm :)

Na miejscu spotkałem Krzyśka od którego dowiedziałem się, że wszyscy już wystartowali i zaraz będą kończyć. Ogólnie masa znajomych kolarzy i kolarek, miła atmosfera. Był też Miłosz z Focus Teamu od którego rok temu kupiłem rower, poznał swoją maszynę i podjechał zamienić kilka słów.

Nie jestem do końca pewien wyników, ale chyba Artur i Paweł zajęli 4, a Piotrek z Grześkiem 5 miejsce w kategorii. Kasia dostała puchar dla najmłodszego uczestnika zawodów.

Zapowiedzi się nie sprawdziły i okazało się, że chyba nikt ze Żmigrodu nie wracał rowerem :D No to została zabawa samemu, Piotrek powiedział, że jak zajedzie do domu zrobi rozjazd w moją stronę i tak spotkałem go w Pasikurowicach.

Jeszcze dzięki dla Krzyśka który załatwił numery startowe od osób, które szybko się zbierały bo najedliśmy się za to kiełbasek :D

Praca

Piątek, 28 września 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj ciekawy widok, jechał na rowerze chłopak, a na kierownicy siedziała dziewczyna i czytała książkę :)

Praca

Środa, 26 września 2012 · Komentarze(4)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj wracałem przez Pasikurowice i jak się spodziewałem trafiłem na chłopaków, którzy mieli trenować do czasówki w Żmigrodzie. Był Marcin, Piotrek, Paweł, Artur, Grzesiek, nowy kolega Zbyszek. Kilka mocniejszych akcji i resztę spokojnie z Marcinem pojeździłem. Na trasie jeszcze minęliśmy się z Gosią z Szerszeni i Asią z Eski.

To się nazywa szybka zmiana roweru.

Praca

Wtorek, 25 września 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj powrót przez Pasi, tam też spotkałem Fafułę z ESKI wracającego z treningu, pojechaliśmy razem do Wro. Potem jeszcze podrzucić paczkę. Dzisiaj z rana przy Moście Trzebnickim minąłem mnie Adam Dobosz, a przy Gądowiance mijałem dwóch szosowców z CCC, identyczne rowery i pełyn strój więc to chyba ich zawodnicy.

Praca

Poniedziałek, 24 września 2012 · Komentarze(1)
Kategoria miasto, praca, trekking
Tak jak dzisiaj zawsze można by dojeżdżać do pracy. Tak pięknie wiatr w plecy wiał, jechało się zupełnie bez wysiłku. Obawiam się tylko o powrót :)

Praca

Piątek, 21 września 2012 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca
Wracałem wczoraj przez samo centrum, mało przyjemnie, stania tyle co jechania i dużo niebezpieczniej.

W kinach (ale chyba nie u nas) jest już nowy Reel Rock: