Praca

Piątek, 25 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Zimno w porównaniu do ostatnich dni :(

Praca

Czwartek, 24 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj chyba najszybszy, tegoroczny, dojazd do pracy.

Przydałby się taki tylko szosowy :)

Praca

Środa, 23 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Co ja bym dał żeby pogoda z rana była tak już do września... och jak przyjemnie :D

Praca

Wtorek, 22 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Kolejny piękny dzień na dojazd do pracy i kolejny raz wiatr w plecy.

Praca + film z treningu z Whirpoolem

Poniedziałek, 21 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wiatr w plecy i jeden z najlepszych czasów dojazdu do pracy, niewiele gorszy od najlepszego czasu autem :)

Dawno, dawno temu wybraliśmy się na objazd trasu TMR z Whirpoolem. Złożyłem do kupy kilka ujęć z tej jazdy:

Rozjazdowo

Niedziela, 20 maja 2012 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, >30km/h, kajo
Dzisiaj rozjazdowo, pogoda znowu świetna. Okolice Opola piękne, dużo lasów i łąk, całkiem przyzwoite drogi boczne i ładne opolskie wioski, do tego nieduży ruch. Znowu masa niedzielnych rowerzystów. Zajechałem nad Turawę strzelić fotkę i potem powrót do Opola.



Góra Św. Anny

Sobota, 19 maja 2012 · Komentarze(2)
Kategoria <150km, >30km/h, kajo
Po południu szybki numerek. Niestety na starcie fail bo nie zabrałem z Wro bidonów i żadna butelka mi nie pasowała do koszyków :( Skończyło się na 0.5 litra na plecach. Najpierw pod wiatr moją ulubioną dk94 do Suchej, następnie odbicie na Górę. Podjazd od Wysokiej i zjazd do Leśnicy, dalej objazd całej góry dookoła i podjazd od Zdzieszowic. Na zjeździe do Wysokiej uzyskany max speed wyjazdu, ale ogólnie spora część zjazdu w okolicach 60km/h.

Góra Św. Anny po lewej.


Rowerzystów w okolicach Anki masa. I to nie kolarzy tylko zwykłych rowerzystów, minąłem ze cztery przynajmniej 15 osobowe grupki, starych, młodych, kobiet, mężczyzn, większość z sakwami. Jakieś jedynki i pary też się trafiały. Pogoda i widoki były piękne więc się nie dziwię.



Podjazdy robiło się super, to był chyba zresztą pierwszy test Kajo na dłuższym uphillu. Dawno nie czułem takiej lekkości, nogi nic nie paliły i spokojnie mogłem kręcić w granicach 80 obrotów/min. Na koniec niestety umierałem przez brak płynów. Jak tylko wpadłem do domu wychyliłem browara i zapiłem litrem soku :D

Na tym ujęciu było widać w oddali Elektrownie Opole, ale na zdjęciu już nie widać.


Odcinki całkiem płaskie = 40km, dojazdówki: 32.5km/h, powrót 36.6km/h.
Pagórki - 31.2km/h.

Praca

Środa, 16 maja 2012 · Komentarze(3)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj siedząc w mieszkaniu doszły mnie dziwne odgłosy. Wyjrzałem, a to tylko kurierzy robili przeładunek. Nawet kilka ładnych rzutów złapało się na ujęcie :D

Praca

Wtorek, 15 maja 2012 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Zamknięto główną drogę zjazdową na Psie Pole, ale jakoś super wielkich korków nie widziałem. Trzeba będzie kiedyś z rana zrobić rozeznanie i zdjęcia jak to wygląda na objeździe :)