Praca

Poniedziałek, 16 stycznia 2012 · Komentarze(2)
Kategoria trekking, praca, miasto
Choroba mnie trochę wymęczyła i pokrzyżowała plany, ale wszystko wraca do normy. Przyjemnie jest się tak przejechać po długiej przerwie.

A tutaj przykład jak można oszczędzić na sprzęcie w zespole :D