Praca

Czwartek, 29 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Koszmarnie się jechało, całą drogę mocny wiatr w twarz. Miałem ochotę zawrócić i nie jechać do pracy... z drugiej strony taka ochota pojawia się nawet jak nie wieje :D

Praca

Środa, 28 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Po przerwie bardzo przyjemnie się jechało, do tego wyjątkowo ciepło. Oby jak najdłużej tak wytrzymało, a najlepiej żeby żadnego śniegu tej zimy nie było :)

Praca

Wtorek, 20 grudnia 2011 · Komentarze(4)
Kategoria miasto, praca, trekking
Pierwszy raz od dawna bezwietrzna pogoda z rana, o jak przyjemnie się jechało.

Praca

Poniedziałek, 19 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Z jednej strony słońce, z drugiej czarne śniegowe chmury, zobaczmy co z tego wyjdzie.

Praca

Piątek, 16 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Bezchmurne niebo, piękne wschodzące słońce i księżyc po drugiej stronie. Do tego przez połowę trasy wiatr w plecy.

Praca

Czwartek, 15 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj chyba rekordowy przejazd, na 33km przez miasto tylko 2 minuty 38s stania, a reszta to sama jazda. Dzisiaj na Pl. 1 Maja zobaczyłem Adama to dokręciłem i małe wyścigi na Legnickiej... co skutkowało zimnym prysznicem w pracy (który zdarza się tylko w lecie ;) ).

Praca

Środa, 14 grudnia 2011 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj zdecydowanie później do pracy, ale za to nie było nigdzie lodu i było jasno :) A tu świetna nuta, nie udało mi się znaleźć samego kawałka więc będzie jako tło muzyczne filmu.

Blackiss - Journey for life

Praca

Wtorek, 13 grudnia 2011 · Komentarze(3)
Kategoria miasto, praca, trekking
Kolejny fatalny dojazd. Ślisko strasznie, jechało się okropnie i bardzo wolno.

Praca

Poniedziałek, 12 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Niebezpiecznie dzisiaj, bardzo ślisko, sprawdzałem nogą na asfalcie to sama odjechała w bok. W takich warunkach dostrzega się zalety kostki na chodnikach i ścieżkach, idealna przyczepność. Na trasie wiele aut sunęło z zablokowanymi kołami, jednak żadnej stłuczki nie widziałem.

Praca

Piątek, 9 grudnia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria praca, trekking, miasto
Całą drogę pod bardzo silny wiatr. Nie dało się zbytnio rozpędzić. Lekko kropi.