Praca

Piątek, 14 października 2011 · Komentarze(3)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj strasznie zimno, posiedziałem z rana trochę w domu czekając aż się ociepli :D

Praca

Czwartek, 13 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj na powrocie kapcia złapałem, na tyle wolno powietrze schodziło, że dojechałem bez potrzeby naprawy. Ewidentnie muszę zmienić tylną oponę bo teraz będę łapał gumę co chwila.

Praca

Środa, 12 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dziś najkrótszą drogą do pracy, na trasie autem wyprzedził mnie Adam. Leń ;P

Praca

Wtorek, 11 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Najpierw służbowe All Hands Meeting w kompleksie Hali Ludowej, a potem do pracy. Rano cała droga w deszczu.

Praca

Poniedziałek, 10 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
W ten weekend miałem coś pojeździć ale się rozchorowałem. Dzisiaj już lepiej, ale za to tak zimno dawno nie było.

Praca

Piątek, 7 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Zimno, nawet bardzo, same nogawki nie wystarczają.

Basen / Praca

Czwartek, 6 października 2011 · Komentarze(3)
Kategoria trekking, praca, miasto
W końcu się przełamałem i pojechałem na basen. Pobudka o 5:30, nieprzygotowany, że jest ciemno nie miałem świateł i nie miałem czasu żeby je przekręcić do roweru. Na trasie 80% rowerzystów (a było ich sporo) też ich nie miało, hardcorowo :) Trzeba będzie dzisiaj się tym zająć. Po ciemku ostatnio do pracy jechałem w kwietniu, dzisiaj wydawało się, że jadę szybko, na miejscu okazało się, że średnia to ~22km/h :D

Na basenie pusto, nie wiem czy ludzi przestali chodzić czy dzisiaj miałem szczęście. Trening leciutki, mam nadzieję, inaczej wieczorem będę liczył każdy bolący mięsień, pływało się dobrze, ale czułem, że kaleczę wodę. Trzeba się z powrotem wstrzelić i przypomnieć technikę.

Na Strzegomskiej od Silver do przejazdu korek, kolejna nowość. Potem za przejazdem szok, obniżyli krawężnik. Był piękny kontrapas, oznakowany zjazd dla rowerów, znaki itp. a wszystko kończyło się 10cm krawężnikiem :D W końcu to poprawili.

1000m x rozgrzewka
500m x kraul ręce
250m x klasyk
250m x grzbiet
200m x kraul
50m x delfin
= 2250m

Na dobrą sprawą wszystko było rozgrzewką.

Praca

Środa, 5 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Kolejny bardzo ciepły poranek, na upartego można na krótko było jechać.

Praca

Wtorek, 4 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj znowu wracałem z Adamem więc jakoś szybko zleciało, właściwie to jeden z szybszych powrotów z pracy. W domu zważyłem trekinga ze standardowym bagażem i wyszło 20.4kg, a czasami bywa jeszcze więcej :D Dzisiaj za to rekordowo ciepło z rana, 15 stopni.

Praca

Poniedziałek, 3 października 2011 · Komentarze(9)
Kategoria miasto, praca, trekking
Niedobrze się dzieje, mam kompletną niechęć do roweru, dojazdy do pracy mi nie przeszkadzają, ale poza tym kompletnie nie mam ochoty na jazdę.