Dom - Teki - dom, dom

Poniedziałek, 9 czerwca 2008 · Komentarze(0)
Dom - Teki - dom, dom - uczelnia - dom. I kapeć na tyle z niewiadomego jeszcze powodu. Za 3 tygodnie kolarce minie rok, a już co najmniej 8 kapci się doliczyłem :/

Adam zadzwonił żeby wyjść

Sobota, 31 maja 2008 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, runner
Adam zadzwonił żeby wyjść pojeździć więc nie dałem długo się prosić :)
Trasa na Oleśnicę przez Kiełczów (a reszta tej trasy jest gdzieś wcześniej opisana :P ). Od razu po powrocie pakowanie, zmiana roweru i na ściankę.

Jechało się bardzo przyjemnie, spiekłem sobie ręce na czerwono, droga powrotna zdecydowanie lepsza, chyba cały czas z wiatrem i z górki.