Praca

Wtorek, 16 kwietnia 2013 · Komentarze(1)
Kategoria miasto, praca, trekking
W drodze powrotnej na Zaciszu gonił mnie kundel, jeden ze strzałów pięknie siadł na łbie, ale bestia się uczy i przy każdym kolejnym robiła unik głową :D W końcu odpuściła.

Oleśnica

Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, kajo
Rozjazd po dniu wczorajszym. Po pracy z Darkiem i Piotrkiem ruszyliśmy na Oleśnicę przez Januszkowice. Piotrek zawrócił wcześniej bo miał plany, a my z Oleśnicy zrobiliśmy małą tempówkę po zmianach.

Praca

Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking

Inauguracja sezonu 2013

Niedziela, 14 kwietnia 2013 · Komentarze(3)
Kategoria <150km, >30km/h, kajo
Późna bo późna, ale inauguracja miała miejsce :) Stawiło się w sumie około 30 osób. Jechaliśmy spokojnie co do tej pory się nie zdarzało. Tak aż do 80km w Lubiążu. Była okazja pogadać z różnymi ludźmi z którymi się dawno nie widziałem.


W Lubiążu w 6 osób zdecydowaliśmy się jechać na Brzeg Dolny, reszta pojechała szaleć na pagórkach. Towarzyszył mi Darek, Marcin, Argusiol i jeszcze dwie inne osoby. W Szewce rozdzieliliśmy się i z Darkiem zrobiliśmy rozjazd przez Psary.

Ciężko było znaleźć drogę...


Ale w końcu się udało ;)


kad 85/121

Wzgórza z Whirlpoolem

Sobota, 13 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, kajo
Dostałem informację o treningu teamowym dzisiaj rano na wzgórzach i po namowach Piotrka razem z Darkiem postanowiliśmy wpaść. Mój cel - wytrzymać pierwszy podjazd w grupie :D

W Pasikurowicach zbiórka i jedziemy, stawiło się chyba 7 osób od nas, Zbyszek z Harfy i Tomek Wołodźko z żoną.


Zaciąg na Tarnowiec i zrobione HRmax. Utrzymywałem się jakieś 100m za grupą, ale po poprawce na Ludgierzowice odpuściłem, widziałem jeszcze z oddali że chyba Cukier z kimś jeszcze też odpadli. Na trasie zdzwoniłem się z Darkiem który skręcił na płyty i razem pojechaliśmy na Oleśnice a potem starą dk8 do Wro.

W Mirkowie zaliczyłem zgon... dobrze wyliczony dystans dzisiaj był :D

kad 90/126

Praca

Czwartek, 11 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca
Do pracy rowerkiem. W Green Towers na poziomie -2 są 3 prysznice (na 9 pięter...) i aż 8 szafek zamykanych na klucz. Geniusz to zaplanował :)

Znalazłem też na komórce fotkę z niedzieli wielkanocnej: