Squash #6 / Wspin #54

Czwartek, 6 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Przed pracą squash, kolega nabawił się kontuzji więc grałem z innym... który też nabawił się kontuzji :) Po pracy prosto na wspin, praktycznie całość na baldach.

Squash #5

Wtorek, 4 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kolega daje mi popalić, jak chce to tak zagrywa piłkę, że nie potrafię jej odebrać. Nawet jak kilka razy uderza dokładnie w to samo miejsce. Potem sauna, zimny prysznic i do pracy.

Wspin #53

Poniedziałek, 3 grudnia 2012 · Komentarze(0)
3h z Adamem, chwilka z liną, a tak to rozgrzewka na trawersie, potem próbowaliśmy nową trasę na trawersie. Wszystkie ruchy rozpracowane tylko zostaje zrobić to w ciągu. Później baldy na dużym przewisie, zadziwiająco dobrze szło :)

Zakupy

Sobota, 1 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, trekking
Po uwagach w moim kierunku o powodowanie korków postanowiłem na dzisiejsze zakupy wziąć rower. Ładna pogoda mogła też mieć z tym coś wspólnego ;)

Na Wita Stwosza kolejny znawca litery prawa postanowił mnie wyedykować abym jechał kontrapasem pod prąd (mimo bardzo dobrze widocznych piktogramów ze strzałką kierunku jazdy). Dobre, drogie auto, małżonka na siedzeniu pasażera więc i kierowca chciał być miły. Niestety jedyne co ciągle mówił w moim kierunku przez otwartą szybę to "Tam!". Jak już sobie pojechał musiał stanąć i zacząłem się zastanawiać co jest grane, chwilę zajęło mi w końcu wypatrzenie kontrapasa :D Gdyby zgodnie z przyjętymi standardami we Wrocławiu zaczął kląć i kazał mi #$%$^@ na ścieżkę wtedy od razu przystąpiłbym do "kontr-edukacji" :D

Squash #4

Czwartek, 29 listopada 2012 · Komentarze(2)
Miałem jechać rowerem, ale wziąłem auto i... stałem w korku przez co byłem 15 minut później niż gdybym pojechałem rowerem. Świetna sprawa tak sobie pobiegać z rana, potem sauna, leżanki i można do pracy :D

Wspin #52

Środa, 28 listopada 2012 · Komentarze(0)
2.5h z Darkiem, dzisiaj szło super, sporo V i V+ oraz 2 różne VI- (5c+).

Squash #3 / Praca

Wtorek, 27 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Tym razem pograliśmy przed pracą, dopiero 3 raz ale widzę, że odbijam już zdecydowanie lepiej. Dużo więcej trudnych piłek udaje mi się wyłapać i zmuszam kumpla do większego biegania.

Wspin #51

Poniedziałek, 26 listopada 2012 · Komentarze(0)
2.5h przy pełnej ekipie, jestem niezadowolony z efektów. Może i wytrzymałość o powrotu poszła w górę, ale coś jest nie tak z siłą, mam problem z kilkoma ścianami, które robiłem miesiąc temu, za to inne idą teraz gładko. Zastanawialiśmy czy można anulować OSa na ścianie jak nie umie się jej powtórzyć :D

Praca

Poniedziałek, 26 listopada 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
The National - "Conversation 16"

Wspin #50

Środa, 21 listopada 2012 · Komentarze(0)
Tylko 2h z Darkiem, Adam nie mógł, ja się kiepsko czułem, a Darek chciał przetestować nowe buty.