Praca

Środa, 4 stycznia 2012 · Komentarze(6)
Kategoria trekking, praca, miasto
Samopoczucie z rana kiepskie, do tego silny wiatr więc wybrałem najkrótszą drogę do pracy przez centrum.

Praca

Wtorek, 3 stycznia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria trekking, praca, miasto
O.o

Taka reakcja na dzisiejszą pogodę. Zimo, trzymaj się od Wrocławia z daleka :D

Most na AOW.


Most Milenijny.

Praca i podsumowanie grudnia

Poniedziałek, 2 stycznia 2012 · Komentarze(6)
Kategoria miasto, praca, trekking
Cóż za cudna pogoda. Można pomarzyć, że to już koniec zimy i wiosna się zaczyna :)

Grudzień wypadł nawet przyzwoicie jak na koniec roku.

20h na rowerze
10h na basenie
25h na ściance wspinaczkowej
6h na siłowni

Plan na styczeń to zwiększenie liczby godzin na wspinaczce do 50h. Jak tak dalej pójdzie to po zimie zamiast na rower będę jeździł wspinać się w góry :)

Sporty ekstremalny. Kompletna głupota uczestników, ale nieźle się ogląda :D

Podsumowanie sezonu 2011

Sobota, 31 grudnia 2011 · Komentarze(3)
W poprzednim roku tak długo zbierałem się z napisaniem podsumowania, że ostatecznie nic z tego nie wyszło :)

Ten rok zdecydowanie był udany, wpadło sporo kilometrów i wiele fajnych wyjazdów. Na dojazdy do pracy zrobiłem około 5900km, resztę na szosie. Średni dojazd do pracy wyniósł 32km, średni wyjazd na szosie to 113km. Prawie wszystkie wyjazd na szosie robiłem w towarzystwie, mniejszym lub większym.

Obie tegoroczne wyprawy będę miło wspominał, jazda po Holandii to była czysta przyjemność, a Alpy po prostu są cudne.

Pod koniec sezonu zasadniczego w mojej stajni pojawił się nowy rumak. Nie było jeszcze okazji dobrze go przetestować, ale jestem z niego bardzo zadowolony.

Do najlepszych wycieczek tego roku muszę zaliczyć:
- wyjazd do Amsterdamu
- jednodniową podróż z Wrocławia nad Bałtyk
- zdobycie Dlouhne Strane i Pradziada w ekstremalnych warunkach
- z Alp wjazd na Col du l'Iseran (choć reszta dni równie blisko)

Jakie plany na 2012? Dalej dobrze bawić się na rowerze :)