Basen / Praca

Środa, 9 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj na 20 byłem jeszcze na basenie. Basen nr3 jest zdecydowanie za płytki, płynąc kraulem na jednym końcu zahacza się o ziemię :D Udzieliłem też kilku wskazówek koledze, który dopiero uczy się pływać. W sumie wyszło może koło 1000m. Dzisiaj nie mogłem wstać rano, droga pod wiatr, trochę się spóźniłem.

1000m x rozgrzewka zmiennym
500m x grzbiet samymi nogami
500m x kraul bez nóg
100m x klasyk
= 2100m

Basen / Praca / Basen

Wtorek, 8 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Wczoraj wracałem z wiatrem, przycisnąłem mocno tak że czułem potem nogi :) Wracałem najdłuższą, ale też najszybszą trasą. Śniegu jak można było się spodziewać już nie było. Dzisiaj za to wiatr wiał w przeciwną stronę i znowu jechało się super.

1000m x rozgrzewka zmiennym
4x100m x kraul
4x100m x grzbiet
3x100m x klasyk
500m x kraul bez nóg
= 2600m + 1000m z wieczornego pływania

Część setek to były sprinty na maksa, część spokojnie.

Basen / Praca

Poniedziałek, 7 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Szał, 6 stopni ciepła o 5 rano, niestety silny twarzowy wiatr. Na basenie sporo ludzi, ale dobrze się pływało, prawie 3-dniowa przerwa przydała się.

1000m x rozgrzewka zmiennym
1500m x kraul bez nóg
100m x klasyk
= 2600m

Ten tydzień treningowy był najsłabszy, ale też praktycznie całość zrobiona od poniedziałku do czwartku, a potem odpoczynek.

5h 11m - rower
5h 10m - basen
1h 30m - siłownia
= 11h 51m

Basen

Piątek, 4 lutego 2011 · Komentarze(0)
Coś ten tydzień nie był za dobry, poza poniedziałkiem pływało się raczej ciężko, a dzisiaj to już w ogóle była tragedia. Na szczęście było mało osób i nikt mnie nie blokował.

1000m x rozgrzewka zmiennym
10x100m x kraul/klasyk/grzbiet
400m x rozpływanie
= 2400m

Basen / Praca

Czwartek, 3 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Piękny poranek, mało chmur i pogodnie. Na basenie tłumy pod drzwiami bo ratownik przyszedł później niż zwykle.

1000m x rozgrzewka zmiennym
1000m x kraul bez nóg
500m x klasyk
100m x grzbiet
= 2600m

Nickelback - This Afternoon

Basen / Praca

Środa, 2 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dawno tak nie wiało, z trudem jechałem 20km/h.

1000m x rozgrzewka zmiennym
5x100m kraul sprint
5x100m grzbiet sprint
250m x rozpływanie
= 2250

Po sprintach byłem kompletnie wykończony. Na szczęście ostatnie 20min sam na torze.

Reklama Golfa:

Basen / Praca

Wtorek, 1 lutego 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Ludzie zaczęli chyba o wakacjach myśleć i tłumy uderzają na basen, oby szybko stracili zapał.

1000m x rozgrzewka zmiennym
500m x kraul
500m x klasyk
500m x kraul bez nóg
200m x grzbiet
= 2700m

Wczoraj wracając zrobiłem kilka zdjęć, na żywo wszystko wygląda lepiej, choć pogoda całymi dniami nieciekawa.


Basen / Praca

Poniedziałek, 31 stycznia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Straszna mgła przy niskiej temperaturze spowodowała, że wszystko wokół jest białe. Na szczęście nie jest ślisko. Na basenie mało osób, 100% nawrotów zrobionych z dobrym odbiciem i ruchami do delfina. Co raz bardziej podoba mi się grzbiet, a jak zacznie się mocno naciskać to jest naprawdę szybki. Muszę w końcu czasy pomierzyć.

1000m x rozgrzewka zmiennym
5x100m x sprint kraul (główny nacisk na nawroty)
500m x klasyk (jak wyżej)
2x200m x grzbiet sprint
350m x rozpływanie
= 2750m

Tydzień treningowy wyszedł standardowo, w weekend tylko trochę siłowni.

6h 22m rower
5h 15m basen
2h 55m siłownia
= 14h 32m

Basen / Praca

Piątek, 28 stycznia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Chyba miałem dzisiaj z wiatrem bo leciało się błyskawicznie. Na basenie tłumy, z "wymiataczem" zgodnie stwierdziliśmy że nie będzie dało się popływać :) Na szczęście po przetasowaniach na torach trafiliśmy na w miarę żwawy.

1000m x rozgrzewka zmiennym
200m x grzbiet
700m x kraul bez nóg
6x100m x kraul/klask/grzbiet
= 2500m

Basen / Praca

Czwartek, 27 stycznia 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj bez śniegu z rana, całość główna drogą. Na basenie tyle osób co wczoraj na moim torze :) Pływało się idealnie. Gość u mnie miał założone łapki, ale to mu specjalnie nie pomagało i cały czas go doganiałem.

1000m x rozgrzewka zmiennym
50/100/200/400/200/100/50m x sprint kraul przerwy 20s
400m x klasyk - ćwiczenia nawrotów i odbić
450m x kraul bez nóg
= 2950m