Trenażer

Niedziela, 27 grudnia 2009 · Komentarze(2)
Ciężko po świętach więc tylko 30m.

The Hubble Ultra Deep Field in 3D

Krótki film pozwalający choć w małym stopniu zrozumieć jak wielki jest Wszechświat. Po obejrzeniu go czuję się jak mały elektron :) Tyle miliardów galaktyk... ciekawe w ilu z nich można spotkać życie.

(znajomość angielskiego wskazana)

Trenażer

Środa, 23 grudnia 2009 · Komentarze(7)
Dzisiaj początek 17 etapu TdF i ucieczka Thora Hushovda. Akurat dobrze to pamiętam, dał nogę, zgarnął wszystkie premie za sprint i zapewnił sobie zieloną koszulkę :)

Zaanektowałem łazienkę :D


Odkopuje starocie z Ulubionych mojego konta na YT :D

Where the Hell is Matt? Świetna inicjatywa, jeśli dobrze pamiętam najpierw robił to przy okazji podróży, a potem znalazł sponsora i podróżował już dla kasy.

Trenażer

Wtorek, 22 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Dokończenie 16 etapu TdF :)

A teraz filmik ukazujący prawdziwe piękno z jazdy po górach. Cudo.

"Sunshine, speed, and views for miles. A veritable paradise on wheels... "

Trenażer

Poniedziałek, 21 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Dzisiejszy trening sponsorował 16 etap tegorocznego TdF, a dokładniej start i wspinaczka na Col du Grand Saint-Bernard (2473m). Miałem co oglądać więc jechałem trochę spokojniej niż poprzednio przy samej muzyce, ale i tak po godzinie miałem dosyć.

TdF2k9 s16 Highlights

Basen

Niedziela, 20 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, trekking
Po 8 rano na basen. Tam czekał już Rysiek, nawet sporo osób dzisiaj było, po 3-4 na każdym torze. Do nas doszła babcia, która wolno pływała i za każdym razem ktoś na nią wpadał i utykał z tył :) Dorzuciłem dzisiaj cienką kurteczkę. Fakt było cieplej, ale za to się spociłem. Nie wiem co lepsze :P

Trance. Jeden z moich ulubionych kawałków ever. Purple Mood - One Night In Tokyo (Above & Beyond Remix)

Zerwa

Sobota, 19 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Kategoria trekking, miasto
Dzisiaj trochę wspinaczki. Na dworze zimno i ślisko. Rysiek wziął ze sobą aparat więc będzie dzisiaj kilka fotek.

Nowa ściana.


I ja na nią wchodzący.


Rysiek :P


Jeden jedyny raz zdarzyło się, że na Eurowizji wygrała dobra piosenka.
Lordi - Hard Rock Hallelujah

Basen

Czwartek, 17 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, trekking
Jakoś nie mogliśmy się zgrać z Ryśkiem na basen i ostatecznie padło na barbarzyńsko wczesną godzinę czyli 8 rano. Udało mi się jakoś wstać i tu pierwsza niespodzianka.


Trochę zasypało śniegiem. Było tak ślisko, myślałem, że nie zdążę na czas. Całe miasto od rana zakorkowane, drogą nie dało się jechać, musiałem skorzystać z chodników i ścieżek.

Po.


Potem jeszcze odprowadziłem Ryśka do pracy.


I wracając przed 10 dalej straszne korki. Nie rozumiem jak Ci ludzie w takich warunkach drogowych mogą wybierać auto nad rower? :>


A teraz kawałek sprzed lat, słyszałem go gdzieś koło 2003 roku, potem powrócił wraz ze stroną internetshouldbeillegal (nie radzę zaglądać :D ). Gunther - Ding Dong Song.

Zerwa

Sobota, 5 grudnia 2009 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, trekking
Wczoraj basen nie wypalił, za to dzisiaj ścianka jak najbardziej. Dzisiaj MNM pod Wrocławiem, szkoda że nie dysponuję rowerem, który by się na to nadawał :(

A teraz wpadający w ucho rockowy kawałek IRA - Mój dom.

Uczelnia

Piątek, 4 grudnia 2009 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, uczelnia
Jeszcze tak z sentymentu :) Wieczorem może będzie rundka na basen. Zdecydowanie zimno.

Eagles - Hotel California, akurat mam tą wersję teledysku u siebie w HD.

Rekreacyjnie

Czwartek, 26 listopada 2009 · Komentarze(0)
Kategoria <50km, runner
Następny słoneczny i ciepły listopadowy dzień. Tym razem dk94 kawałek za Opole, potem Falmirowice, Lędziny i powrót ścieżkami. Dalej trochę kręcenia na obwodnicy miasta oraz po dzielnic.

Tak często to puszczają na Planecie, że aż mi się spodobało. Szczególnie podkład rox! David Guetta & Akon - Sexy Bitch (radio edit)