Tym razem obrazkowa jazda na

Poniedziałek, 13 października 2008 · Komentarze(2)
Tym razem obrazkowa jazda na uczelnie:









Ciekawe czy zdążą z Mostem Szczytnickim na czwartek...





^^Mosty Jagiellońskie









^^Centrum Handlowe Korona



Już blisko.



Rundka z Maćkiem po "okolicy"

Niedziela, 12 października 2008 · Komentarze(0)
Kategoria <150km, >30km/h, runner
Rundka z Maćkiem po "okolicy" :)

Czas: 9:10 - 15:10
Pogoda: super :>
Wiatr: znośny, momentami silny

Trasa: Wrocław -> Oleśnica -> Namysłów -> Brzeg -> Oława -> Jelcz Laskowice -> Wrocław

Jechało się fajnie, choć przez mocne jak dla mnie tempo wymęczyłem się :) Częste zmiany, tak na oko średnio co 4-8km. Bilans: 3 power banany, power Lion, Powerade, power multiwitamina z tymbarku 1l i woda 1l (już nie power).

Kilka fotek:





Najpierw na ściankę, potem ustawka

Piątek, 10 października 2008 · Komentarze(2)
Kategoria runner, <100km, >30km/h
Najpierw na ściankę, potem ustawka z Maćkiem i jazda do Oleśnicy ósemką.

Pierwsze 30km w 49m. Do Oleśnicy średnia 36.5km/h, we Wro na 47km średnia 35.5km/h. Warunki pogodowe dobre, na kole jechało się przyjemnie, ale tym razem dałem jakieś zmiany ;]

2x na uczelnie.

Jak

Wtorek, 7 października 2008 · Komentarze(0)
2x na uczelnie.

Jak stałem na światłach młoda dziewczyna na czerwonym postanowiła przebiec 5 pasów na drugą stronę... dotarła do 4 po czym odbiła się od boku autka jadącego na oko 70km/h. Twarda sztuka, pozbierała się i zwlokła z ulicy :)

"Ustawka" z Maćkiem ;]

Kategoria <100km, >30km/h, runner
"Ustawka" z Maćkiem ;]

Spotkanie przy stacji kolejowej Psie Pole i jazda ósemką na Oleśnicę. Po dojechaniu średnia 35km/h łącznie z jazdą przez Wro. Jedyne co pamiętam to tylne koło, na które się gapiłem ;P

Dalej jazda po Oleśnicy i jazda na Kiełczów. Wszystko przy silnym wietrze, trzeba przestawić się na jakieś treningi siłowe żeby szybciej kręcić :]

Wyjazd z PWr liczyłem, że poznam

Sobota, 4 października 2008 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, runner
Wyjazd z PWr liczyłem, że poznam jakieś ciekaw osoby i tak też się stało. Do tego kilka znajomych twarzy.

10km przez miasto na zbiórkę, potem z powrotem wyjazd z Wrocka już w grupie ~16 osób w tym jednej dziewczyny :> dalej Długołęka, Szczodre. Tam ja Maciek i Krzysiek odłączyliśmy się i wybrali jeszcze na Trzebnicę. Tempo Maciek narzucił dość mocne, po wjeździe do Wrocka miałem dosyć i musiałem się czymś posilić żeby móc dalej kręcić :)