Praca

Poniedziałek, 5 marca 2012 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Niebywała rzecz, wiatr wiejący na zachód. Aż przyjemnie jechało się do pracy.

Wspinaczka

Piątek, 2 marca 2012 · Komentarze(0)
2.9h, standardowo z Adamem. Pierwsze większe odpadnięcie zaliczone, nie było takie złe :)

Wspinaczka

Środa, 29 lutego 2012 · Komentarze(0)
3h, standardowo z Adamem. Testowanie nowej liny. Prowadzenie na tych samych trasach jest teraz zdecydowanie trudniejsze i daje mocno w kość, ale zabawa przednia.

Praca

Poniedziałek, 27 lutego 2012 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Sucho i słonecznie to obowiązkowo rower, niestety prognozy na jutro tak różowe nie są.

Sonic Youth - Hits Of Sunshine

Praca

Poniedziałek, 20 lutego 2012 · Komentarze(3)
Kategoria miasto, praca, trekking
Ostatnio taką długą przerwę od roweru miałem na początku 2008 roku kiedy zaczynałem jeździć. Dzisiaj czułem się jakbym pierwszy raz jechał rowerem, 7m/s w twarz też nie pomagało :D