Praca

Czwartek, 24 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Na termometrze -4. prognoza twierdzi, że miejscami nawet -9, faktycznie bardzo zimno było. Na basenie było mało ludzi, a ratownik jak zobaczył mojego delfina postanowił dać mi kilka wskazówek :D Zastosowałem i powiedział, że nawet to jakoś wygląda.

Praca

Środa, 23 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Jeżdżąc trochę wcześniej już widzę stałych bywalców niektórych odcinków mojej trasy.

Praca

Wtorek, 22 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Zimno, za zimno. A jeszcze zimy nie ma.

Praca

Poniedziałek, 21 listopada 2011 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Chciałem dzisiaj szybciej dojechać do pracy ale też ubrałem się cieplej bo ostatnio marzłem... skończyło się tym, że teraz mogę wykręcać z potu moje rzeczy :D Dzisiejszy czas dojazdy 26 minut + 3m postojów na światłach. Najlepszy uzyskany czas autem - 21 minut.

Oleśnica

Sobota, 19 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, runner
Wyjazd z Piotrkiem, spokojnie, towarzysko po płaskim. Udało się nam zaliczyć nowy odcinek S8 Wrocław - Oleśnica.





Praca

Piątek, 18 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Dzisiaj później do pracy, zdążyło się trochę ocieplić.

Praca

Czwartek, 17 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Pierwszy raz od ostatniej zimy minus, źle jeszcze się nie jeździ.

Praca

Środa, 16 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria miasto, praca, trekking
Kusiło żeby dzisiaj pojechać autem... ale dobrze zrobiłem bo na wyjeździe z PP już był wielki korek :)

Opole

Piątek, 11 listopada 2011 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, >30km/h, kajo
Opole - Strzelce Opolskie - Opole.

Pierwsze 26km pod wiatr, średnia 27.4km/h, tętno 158 bpm.

Powrót z wiatrem, 22km, średnia 38.5km/h, tętno 166 bpm.

Rozjazd 4km.

Na trasie sporo kolarzy, najpierw wyprzedzona grupa 15, potem z przeciwka około 10, potem spotykane mniejsze grupki 3-4 osobowe, jak w lecie :) Miało dzisiaj być spokojnie, ale średnio wyszło. Muszę w końcu licznik z kieszeni na kierownicę dać żeby się lepiej kontrolować.

Praca

Czwartek, 10 listopada 2011 · Komentarze(2)
Kategoria miasto, praca, trekking
Byłem dzisiaj oddawać krew, ale na badaniach wyszły odchylenia od normy spowodowane jakimś wirusem przeziębienia. Pierwsza podejrzana koleżanka z pracy siedząca obok :D Także normalnie do pracy.