Wzgórza Trzebnickie

Niedziela, 7 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria <100km, kajo
Z Darkiem wyskoczyliśmy na Wzgórza, pogoda ciągle nie rozpieszcza jak na kwiecień, ale nie jest tragicznie. Na trasie wielu kolarzy, zaliczony najtrudniejsze podjazdy i do domu. Oj było ciężko, przy okazji przetestowany nowy kask Las, duża możliwość regulacji, świetnie dopasowany i przyjemnie na głowie leży, okrutnie pokonuje moje 5-letniego Meta :)

Dobre wieści z placu boju. Wczoraj w kryterium w Dzierżoniowie, w kategorii master Whirlpool zajął 1 (Kryk) i 3 miejsce (Sikora). Tak trzymać! :)





Squash #8

Wtorek, 26 marca 2013 · Komentarze(0)
Po dzisiejszym jestem bardzo zadowolony. Zadziwiająco dużo rzeczy wychodziło. Jednak coś się uczę. Przekonałem się też że kiedy piłka leci nisko to nie warto podskakiwać i w locie próbować uderzyć rakietą pod nogami... tak, ten pomysł wydawał się dobry przed wykonaniem, na szczęście po wizycie w toalecie i dociskaniu opatrunku krew przestała lecieć :D

Wspin #25

Poniedziałek, 25 marca 2013 · Komentarze(0)
Ponownie Eiger. Spotkaliśmy Zielonego który postanowił potrenować nas. 5 godzin i miałem dość :D

Wspin #22

Poniedziałek, 11 marca 2013 · Komentarze(0)
Udało się topować kilka nowych baldów. Adam na prowadzeniu zaliczył długi lot kiedy nie udała się wpinka do ostatniego ekspresu.